NOC KULTURALNA vol 15 x ZŁOWIEK x VADA
8.jpg

Noc Kulturalna to projekt, który proponuje częstochowianom oraz przyjezdnym wziąć udział w kilkudziesięciu imprezach kulturalnych o różnorodnej tematyce. Wydarzenie odbywa się od południa aż do późnych godzin nocnych, niemal do rana. Organizowane jest w wielu (ponad 30) miejscach Częstochowy, a z roku na rok liczba ta rośnie.

Podczas tegorocznej edycji również i VADA miała okazję dołączyć do ciekawej akcji, gdzie ? Na SCENA TfP wraz ze ©Złowiek x Kosel x Sierra Cosworth x AramNaj. Ekipa zadbała o niebanalną oprawę muzyczną, serwując dźwięki z klimatu tanecznej elektroniki. Jako tło posłużyły pokazy wizalizacji surrealistyczo-abstrakcyjnych. W międzyczasie można było zaznajomić się ze sztuką klasyczną stąd też wystawa prac malarskich, oraz ze sztuką uliczną - i tutaj swoje pięć minut miała premiera nowego worka/plecaka LUSTRO NOCY. 

Jak to wyglądało ? 

- worek zawieszony na płótnie malarskim został na oczach widzów zamalowany przez lokalnego artystę Złowiek'a ( znanego i budzącego wiele kontrowersji swoją twórczością :) ) 

- na koniec był ogień by utrwalić obraz oraz nadać mu charakteru.

- kiedy dzieło zostało skończone, dostało swoje miejsce na scenie, tak by każdy mógł mu się bliżej przyjrzeć 

CZĘSTOCHOWA , 2018

.

.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl